Найшвидший спосіб оренди автобуса - звернутися до нас
Charter Bus

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ ОНЛАЙН

Ми спеціалізуємося на перевезенні пасажирів

Вибір автобуса
Укладання договору
Надання послуг
Задоволений клієнт

Наші послуги

  • Поїздки на природу

    Послуги нашої компанії представлені не тільки можливістю зустрічі гостей та їх доставки до місця проведення заходу, а й автобусними турами.

  • Міжміські перевезення

    Автобуси нашої компанії з комфортом здійснять доставку пасажирів на конференції, навчання, свята і ділові переговори.

  • Перевезення дітей і школярів

    Тільки наша компанія надає в оренду транспорт з усіма дозвільними документами і узгодженням у ДАІ

Основні віяння часу - перехід на новий рівень життя, пов'язаний з зручністю та комфортом людини. транспортна забезпеченість грає в цьому не останню роль, перевезення пасажирів потрібна у приватній, побутовій сфері, я для ефективного ведення бізнесу. Зрозуміло, особливо важливі різні пасажирські перевезення - Україна володіє за європейськими мірками великою чисельністю населення, і люди прагнуть до європейського комфорту та високій рівня обслуговування в усьому включаючи перевезення пасажирів. На сьогоднішній день нашими проффесіанальнимі пасажирськими перевезеннями користуються численні клієнти, як фізичні та юридичні особи, для яких наша послуга є важливою для ефективного функціонування в багатьох сферах бізнесу та відпочинку.

Наші автобуси це - комфортабельний і безпечний пасажирський транспорт високого рівня, який оснащений: великими багажниками, ергономічними регульованими сидіннями, автономними опалювальними кондиціонерами, телевізорами, USB / CD / DVD, WiFi, мікрофонами, шторками і люками, завжди в чистому стані.

У зв'язку з нестабільністю в країні прохання ціну уточнювати індивідуально для кожної поїздки.
Тарифи вказані на 01.09.2015г. Постійним клієнтам знижка 5%